WILT U LID WORDEN?

2019-02-12

 

Inmiddels heeft ons koor ruim 40 zingende leden. Onze vereniging heeft inmiddels sopranen, bassen en tenoren en alten. Lijkt het u/jou wat om iedere woensdagavond te komen zingen en ook bij onze optredens aanwezig te zijn, want dat verwachten we wel van de koorleden, meld je dan aan. Dat kan via een mail naar het bestuur (zie katern "Informatie") of loop vrijblijvend binnen in onze repetitie ruimte aan de Meeslaan 2A in Tiel, "het Oosthonk" Vanaf 19.30 uur is de zaal altijd open. 

Weet u/je dat bewezen is dat zingen ontspant. Even weg uit de sleur van alledag en je bevinden tussen mensen die de kijk op het zingen allemaal dezelfde kant op hebben staan.  We hebben een zeer gezellige en trouwe vereniging waarbij ook de pauze en vooral de nazit voor gezelligheid en lekker "beppen".